Drodzy Rodzice!

Naszą misją jest tworzenie przestrzeni dla osób, szukających sprawdzonych informacji na temat profilaktyki i terapii dzieci.

Kim jesteśmy?

Klub Rodzica to serwis, który powstał z myślą o rodzicach dzieci w wieku niemowlęcym, przedszkolnym i szkolnym. Grono ekspertów, które na co dzień pracuje w placówkach Pegaz.la, pisze o problemach, z którymi spotykają się w pracy z dziećmi w ramach programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, który realizują nasze poradnie. Obejmujemy dzieci terapią pedagogiczną, logopedyczną i psychologiczną i rehabilitacyjną od momentu zdiagnozowania nieprawidłowości w rozwoju. Wszystkie teksty w serwisie klubrodzica.com pisane są przez specjalistów. Dzięki temu są rzetelne i przyjemne w odbiorze.

O czym piszemy?

Klub Rodzica zawiera treści poradnikowe dla rodziców dzieci z różnego typu trudnościami. Skupiamy się na rozwoju fizycznym i psychicznym dzieci oraz zaburzeniach z nimi związanymi, a także na emocjach, relacjach dziecka z osobami z jego otoczenia, prawidłowym żywieniu dzieci, zaburzeniach logopedycznych oraz rehabilitacji. Nasze treści adresujemy też bezpośrednio do rodziców, którzy szukają wsparcia w swoich problemach z wychowaniem dzieci.

Znajdziecie tutaj również porady wideo i pomoce dydaktyczne do pracy z dziećmi w domu.

Chcesz podzielić się swoimi pomysłami, a może masz pytania? Napisz do nas na adres redakcja@pegaz.la

Gdzie znajdziesz naszych specjalistów?

Nasi specjaliści przyjmują w gabinetach stacjonarnych w Gdańsku, Baninie, Gdyni, Rumi oraz Słupsku. Zapraszamy do naszych Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych Pegaz.la

http://www.klubrodzica.com/wp-content/uploads/2017/03/Fotolia_19540814_Subscription_Monthly_M-1184x787.jpg
http://www.klubrodzica.com/wp-content/uploads/2016/05/1200_rodzice_Fotolia-1200x796.jpg