O nas

Witaj w Klubie

Klub rodzica to ogólnopolski serwis internetowy umożliwiający uzyskanie kontaktu ze specjalistami z różnych dziedzin zaangażowanymi w pomoc dzieciom, młodzieży i rodzinie.

Kim jesteśmy?Zespołem specjalistów z różnych dziedzin, których łączy doświadczenie i chęć pracy z dziećmi, młodzieżą i całymi rodzinami.

Nasza misja!To pomaganie rodzicom i opiekunom w wychowaniu szczęśliwych, zdolnych, mądrych i kreatywnych dzieci.

Co robimy?Staramy się być wsparciem i pomocą dla dzieci i ich najbliższych. Czasem nasza pomoc polega na wsparciu psychologicznym, czasem na dzieleniu się spostrzeżeniami i wskazówkami, innym razem na doraźnej pomocy w formie rehabilitacji czy terapii, zawsze staramy się szukać najlepszego wyjścia, złotego środka. Przede wszystkim każdą sytuację traktujemy indywidualnie.

Nasze produkty?To konsultacje, diagnozy i terapie. Nasze produkty są dostępne zarówno online – dzięki forum dyskusyjnemu i chat’owi. W serwisie oprócz fachowych porad i artykułów, darmowych materiałów do ćwiczeń z dzieckiem i wspomagania jego rozwoju, zalogowani użytkownicy mają możliwość skorzystania z porad i konsultacji ze specjalistami Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Pegaz. Nasi specjaliści przyjmują w gabinetach stacjonarnych na terenie woj. pomorskiego. Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub jego okolicy zapraszamy do naszych Poradni.

Co oferujemy?

Diagnoza
Konsultacje
Rehabilitacja
Terapia

Fot. pixabay.comW ramach współpracy ze specjalistami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Pegaz oferujemy szeroką ofertę profesjonalnej diagnozy wraz z wydaniem specjalistycznej opinii.

 

woman-690036_1280Dzięki serwisowi Klub Rodzica możesz skorzystać z konsultacji oferowanych przez najlepszych specjalistów, doświadczonych w pomaganiu dzieciom, młodzieży i dorosłym.

Fot. pixabay.comNasi rehabilitanci czekają by móc Ci pomóc. Zapewniamy terapię dzieci od pierwszych dni życia, młodzieży oraz dorosłych.

terapiaPosiadanie konta w serwisie Klub Rodzica daje możliwość korzystania z dużego wyboru terapii indywidualnych. Część terapii dostępna jest Online, reszta wymaga spotkania bezpośrednio z terapeutą na te zalogowani użytkownicy mogą dokonać rezerwacji online i skorzystać z terapii w niższej cenie.

Zapytaj Eksperta Online

Po zalogowaniu w klubie Rodzica uzyskasz bezpłatną możliwość zadawania pytań specjalistą


ZAPYTAJ!