Kreatywny Konkurs „Mam Czas i spędzam go aktywnie”

W dniach 1-7 maja 2018 roku odbędzie się trzecia edycja Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej “Mam czas”, której organizatorami jest Fundacja PEGAZ oraz portal Klub Rodzica. Ideą wydarzenia jest propagowanie rozmaitych form rozrywki innej niż cyfrowa, która zdominowała życie zbyt wielu dzieci. Pragniemy abyście TY i Twoje dzieci spędzali jak najwięcej czasu RAZEM, AKTYWNIE.

Najważniejszym warunkiem przyłączenia się do kampanii „Mam czas” jest decyzja o podjęciu wyzwania. Organizatorem i Uczestnikiem może być każdy, kto zdecyduje się przez tydzień wykorzystać wolny czas w aktywny i kreatywny sposób. Długofalowe cele kampanii to pozytywne i trwałe relacje międzyludzkie: w rodzinie, przedszkolu i szkole, na podwórku

Dołącz do nas już dziś: https://www.klubrodzica.com/mamczas/

Z myślą o dzieciach, tych młodszych i starszych, przygotowaliśmy też fantastyczne KONKURSY i NAGRODY! Zobaczcie sami!

Do udziału w zabawie zapraszamy dzieci od lat 3 do lat 18! Konkurs będzie odbywać się na FB Klub Rodzica.

Zasady są proste! Oto co należy zrobić:

  1. Polubić nasz funpage Klub rodzica
  2. Dołączyć zdjęcie pracy plastycznej/film/animację na FB Klubu Rodzica z opisem pracy oraz dopiskiem „Popieram Kampanię Mam Czas”
  3. Udostępnić na facebooku powstały wpis wraz ze zdjęciem pracy/animacją/filmem

Wygra najciekawsza praca plastyczna/film/animacja. Do dzieła! Pokażmy jak można spędzać aktywnie czas bez użycia monitorów i cyfrowych rozrywek! Na prace dzieci czekamy do 07.05.2018 do g. 23:59.

Poznajcie także SPONSORÓW naszego KONKURSU i atrakcyjnych NAGRÓD!

Regulamin konkursu znajdziecie tutaj.

Zapraszamy do udziału Ciebie, rodzinę i znajomych!